Spegel blandstil

691375

SPEGEL, 1900-talets senare hälft, blandstil, snidad träram, förgylld, 68x60 cm

Speglar

Hylla 2

Spegel blandstil

Budhistorik (4 bud)

5260510
550
5258835
500
5258835
5241718

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.