Bertil Vallien karaff

691357

BERTIL VALLIEN, karaff, Kosta Boda, svart fot, färgskala mellan blått, rött samt orange, höjd ca 14 cm

Smärre slitage, smuts, smärre repor, lagning på gummilist, andrahandssortering

Glas, Övrigt glas

Monter 2

Bertil Vallien karaff

Budhistorik (11 bud)
5261064
1 600
5259272
5259272
1 300
5261063
5259272

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.