Pascal Mourgue bordslampor

691329

PASCAL MOURGUE, bordslampor, 1 par, tillverkade för Ligne Roset, stomme i förkromad metall, signerade på utsidan samt etikettmärkta undertill, lampfotens höjd ca 40 cm

Fungerar vid test, dock SAV garanterar ej funktion, smärre slitage, en lampsockel skadad, senare skärmar från SmålandsDesign

Belysning, Bordslampor, Design

Hylla 5

Pascal Mourgue bordslampor

Budhistorik (7 bud)
5260542
1 400
5260538
1 300
5260536
950
5254171
450
5246654

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.