Stövelknekt gjutjärn

691318

STÖVELKNEKT, 1900-talets andra hälft, gjutjärn, Bolinder, Stockholm, stämplad, längd ca 30 cm

Senare bemålning

Diverse

Monter 3

Stövelknekt gjutjärn

Budhistorik (12 bud)
5260633
5260021
750
5260238
750
5260021
700
5260235
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.