Ole Wanscher

Föregående | Översikt | Nästa

691146

OLE WANSCHER, soffa, 1960/70-tal, för Paul Jeppesen Möbelfabrik, stämplad undertill, PJ 65, 3-sits lounge soffa modell, stomme i mahogny, lösa sitt- och ryggdynor klädda i blått tyg, sitthöjd ca 40 cm, längd ca 178 cm

Proviniens: Danska Försvarsministeriet.

Bruksslitage, fläckar

Möbler, Soffor, Design

Rum 19

691146 - Ole Wanscher
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Ole Wanscher

Budhistorik (1 bud)

5229842
2019-10-13 12:41:14

3 dagar kvar
Avslutas 2019-10-17
16:24   (17:24 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.