Huntingtable Nordiska Kompaniet

Föregående | Översikt | Nästa

690837

NORDISKA KOMPANIET, Matbord sk "Huntingtable", 1900-talets andra hälft, mahogny, skyltmärkt, höjd ca 76, 213 x 46, cm, med klaffar uppe ca 213 x 136 cm

Repor, märken

Möbler, Matbord

Makadamgatan 11, Helsingborg

690837 - Huntingtable Nordiska Kompaniet
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik

3 dagar kvar
Avslutas 2019-10-17
13:03   (14:03 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.