Fotpallar skinn

Föregående | Översikt | Nästa

690644

FOTPALLAR, 1 par, klädda i knapphäftat skinn, ben i betsad bok , 1900-talets andra hälft, höjd 37, 65 x 45 cm

Slitage, ens pallen saknar 2 knappar

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

690644 - Fotpallar skinn
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Fotpallar skinn

Budhistorik

3 dagar kvar
Avslutas 2019-10-17
15:30   (16:30 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.