Barstolar Alexander Lervik

Föregående | Översikt | Nästa

690638

ALEXANDER LERVIK, barstolar, 4 st., Piano, förkromat stål och s k Purgummi (gjutet gummi), 2010-tal, Johanson Design, formgivna 2007, sitthöjd ca 60 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

690638 - Barstolar Alexander Lervik
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Barstolar Alexander Lervik

Budhistorik (1 bud)

5223425
2019-10-11 09:34:48

2 dagar kvar
Avslutas 2019-10-16
20:52   (21:52 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.