Barstolar Alexander Lervik

Föregående | Översikt | Nästa

690637

ALEXANDER LERVIK, barstolar, 2 st., Piano, förkromat stål och s k Purgummi (gjutet gummi), 2010-tal, Johanson Design, formgivna 2007, sitthöjd ca 60 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

690637 - Barstolar Alexander Lervik
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Barstolar Alexander Lervik

Budhistorik

1 dag kvar
Avslutas 2019-10-16
20:51   (21:51 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.