Stolar bord Johansson design Markaryd

Föregående | Översikt | Nästa

690583

STOLAR , BORD, 7 delar, Diskus/Venus, Johanson Design, Markaryd, 1960-tal, bord med skiva i marmormönstrad laminat fot i kromad metall, 6 stolar i rött konstläder med kromad fot, sitthöjd ca 46 cm, bordets höjd 70 diameter 120 cm

Stolarna delvis med skador, och slitage

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 21

690583 - Stolar bord Johansson design Markaryd
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (2 bud)

5238882
2019-10-15 18:53:49
5236175
2019-10-14 23:53:00
500

1 dag kvar
Avslutas 2019-10-17
18:42   (19:42 )
AKTUELLT BUD SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.