Sideboard Ulvö Erik Wörtz IKEA

Föregående | Översikt | Nästa

690534

SIDEBOARD, "Ulvö", Erik Wörtz, IKEA, 1900-talets andra hälft, fanerat med ek, två skjutdörrar med bakomliggande hyllplan samt fyra lådor, höjd ca 73, 183 x 45 cm

Hyllplan samt hyllhållare saknas, slitage, fläckar

Möbler, Skåp, byråer, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

690534 - Sideboard Ulvö Erik Wörtz IKEA
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (1 bud)

5231511
2019-10-13 20:16:37

2 dagar kvar
Avslutas 2019-10-16
20:39   (21:39 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.