Boksnurra

690451

BOKSNURRA, England, 1900-talets andra hälft, mahogny, höjd ca 84, 45x45 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 3

Boksnurra

Budhistorik (17 bud)
5260827
3 200
5260836
5260827
2 800
5260819
2 600
5260561
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.