Stolar 8 st

Föregående | Översikt | Nästa

690390

STOLAR, 8 st, 1900-talets andra hälft, lackerat stål, sitthöjd 44 cm

Fläckar, rost, slitage

Möbler, Stolar

Rum 19

690390 - Stolar 8 st
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Stolar 8 st

Budhistorik (2 bud)

5236202
2019-10-15 00:10:45
5228883
2019-10-13 07:22:04

1 dag kvar
Avslutas 2019-10-17
10:24   (11:24 )
AKTUELLT BUD SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.