Karmstolar

Föregående | Översikt | Nästa

690322

KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets första hälft, Ryssland/ Baltikum, fanérade i mahogny, karmarna med skuren dekor, stoppad rygg och sits, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, fanerbortfall

Möbler, Stolar

Rum 21

690322 - Karmstolar
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Karmstolar

Budhistorik (5 bud)
5228840
5228309
1 800
5225913
1 700
5225760
1 600
5225757

3 dagar kvar
Avslutas 2019-10-17
12:39   (13:39 )
AKTUELLT BUD SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.