Boksnurra

Föregående | Översikt | Nästa

690263

BOKSNURRA, 1900-talets mitt, mahogny, hjultrissor, höjd ca 79, 47x47 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 9

690263 - Boksnurra
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Boksnurra

Budhistorik (5 bud)
5234058
5226931
5226929
1 900
5226830
5226829

2 dagar kvar
Avslutas 2019-10-17
14:12   (15:12 )
AKTUELLT BUD SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.