Herrbetjänt Fratelli Reguitti

Föregående | Översikt | Nästa

690216

HERRBETJÄNT, Fratelli Reguitti, 1900-talets andra hälft, mahogny, höjd ca 100 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Geijersgatan 14, Göteborg

690216 - Herrbetjänt Fratelli Reguitti
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Herrbetjänt Fratelli Reguitti

Budhistorik (3 bud)

5232315
5232086
5231307

2 dagar kvar
Avslutas 2019-10-16
20:30   (21:30 )
AKTUELLT BUD SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.