Matgrupp

Föregående | Översikt | Nästa

690187

CARL MALMSTEN, bord, fanerat i ek, märkt, 2 utrdagsskivor 60 vardera, höjd ca 75, 140x90 cm

Slitage

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 15

690187 - Matgrupp
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Matgrupp

Budhistorik (2 bud)

5231588
2019-10-13 20:28:01
5227660
2019-10-12 18:01:15

3 dagar kvar
Avslutas 2019-10-17
20:33   (21:33 )
AKTUELLT BUD SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.