Slagbord 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

690182

SLAGBORD, 1800-tal, barockstil, svarvade ben, dubbla slag, vitmålat, höjd 78, 100x60, totallängd 151 cm

Senare bemålning, slitage

Möbler, Matbord

Rum 4

690182 - Slagbord 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Slagbord 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

5228494
2019-10-12 22:30:08
450

2 dagar kvar
Avslutas 2019-10-17
19:43   (20:43 )
AKTUELLT BUD SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.