Spelbord Nyrenässans

Föregående | Översikt | Nästa

690169

SPELBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, fanerat i valnöt, svarvade ben med kannelyr, höjd ca 77, 89x44 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

690169 - Spelbord Nyrenässans
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Spelbord Nyrenässans

Budhistorik (1 bud)

5226096
2019-10-12 09:53:52

3 dagar kvar
Avslutas 2019-10-17
11:00   (12:00 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.