Vitrinskåp

Föregående | Översikt | Nästa

690164

VITRINSKÅP, 1900-tal, Louis XVI stil, fanerat i mahogny, intarsia dekor, invändigt med hyllor, höjd ca 169 103x33 cm, nyckel finns

Slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

690164 - Vitrinskåp
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Vitrinskåp

Budhistorik (3 bud)

5232194
500
5227514
450
5227134

3 dagar kvar
Avslutas 2019-10-17
21:10   (22:10 )
AKTUELLT BUD SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.