Avställingsbord funkis

Föregående | Översikt | Nästa

690108

AVSTÄLLNINGSBORD, funkis, bonad björk, 1900-talets första hälft, sannolikt Finland, höjd ca 56, 32 x 50

Bruksslitage, skivan med repor och märken

Möbler, Soffbord, sidobord

Drottninggatan 36, Malmö

690108 - Avställingsbord funkis
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Avställingsbord funkis

Budhistorik (7 bud)
5226068
850
5227708
5226068
500
5227703
450
5226068

19 timmar 60 minuter kvar
Avslutas 2019-10-16
20:20   (21:20 )
AKTUELLT BUD SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.