Philippe Stark

Föregående | Översikt | Nästa

690107

PHILIPPE STARCK, fåtölj, "Len Niggelman", klädd i svart skinn, ben i aluminium, stämpelsignerade STARCK, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage, repor, märken

Möbler, Stolar, Design

Drottninggatan 36, Malmö

690107 - Philippe Stark
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Philippe Stark

Budhistorik (2 bud)

5231190
2019-10-13 19:20:14
5223436
2019-10-11 09:41:32

1 dag kvar
Avslutas 2019-10-16
20:19   (21:19 )
AKTUELLT BUD SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.