Hurts

Föregående | Översikt | Nästa

690044

HURTS, Lammhult, 1950/60-tal, 3 lådor, teak, nyckel saknas, höjd ca 75 samt 57x42 cm

Bruks och åldersrelatera slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

690044 - Hurts
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Hurts

Budhistorik (1 bud)

5223528
2019-10-11 10:33:24

2 dagar kvar
Avslutas 2019-10-16
20:14   (21:14 )
AKTUELLT BUD SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.