Harry Bertoia karmstolar

Föregående | Översikt | Nästa

690012

HARRY BERTOIA, karmstolar, 1 par, omrking 1970-tal, Knoll, omrking 1970-tal, vitlackerat stål, sitthöjd 44,5 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Design

690012 - Harry Bertoia karmstolar
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Harry Bertoia karmstolar

Budhistorik (2 bud)

5228138
2019-10-12 20:44:54
1 300
5226215
2019-10-12 10:25:31

3 dagar kvar
Avslutas 2019-10-17
19:21   (20:21 )
AKTUELLT BUD SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.