Sideboard mahogny

Föregående | Översikt | Nästa

690009

SIDOBORD, 1950-tal, fanerade med mahogny, beslag i mässing, på hjultrissor, 3 lådor i sargen, höjd ca 62, 101x40 cm

Ytskador, hjulen slitna

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

690009 - Sideboard mahogny
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Sideboard mahogny

Budhistorik (7 bud)
5233234
5232070
5233233
5232070
5230782
550

1 dag kvar
Avslutas 2019-10-17
11:09   (12:09 )
AKTUELLT BUD SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.