Oidentiferad konstnär oljemålning

689990

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, interiör med kvinna och barn, olja på pannå, ca 59x 48 cm

Någon smärre repa

Konst, Äldre måleri

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (12 bud)
5265182
5264990
3 800
5265181
3 800
5264990
3 600
5264523
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.