Lennart Aschenbrenner färglitografi

689987

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): Komposition, signerad, numrerad 10/65, bildyta ca 86 x 59 cm

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik

2019-10-23 kl 11:26
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.