Miniatyrskåp Jugend

Föregående | Översikt | Nästa

689919

MINIATYRSKÅP, jugend, 1900-talets början, furu, höjd ca 90 cm, 56x35 cm

Slitage, sprickor

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

689919 - Miniatyrskåp Jugend
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Miniatyrskåp Jugend

Budhistorik

2 dagar kvar
Avslutas 2019-10-16
19:57   (20:57 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.