Brevställ Björn Trägårdh Firma Svenskt Tenn

689896

BREVSTÄLL, Björn Trägårdh, Firma Svenskt Tenn, Stockholm 1930, höjd ca 11, 20,5 x 6,5 cm

Proveniens: Bengt Janssons samlingar

Repor

Diverse

Budhistorik (13 bud)
5260571
3 200
5260570
5260560
2 800
5260553
2 600
5260553

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.