Robin Day stolar 4 st

Föregående | Översikt | Nästa

689829

ROBIN DAY, stolar, 4 st, 1970-tal, Overman, formgjuten plast, vitlackerat underrede i plast och metall, sits i rött konstläder, snurrbara sitthöjd 43 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Design

Rum 16

689829 - Robin Day stolar 4 st
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Robin Day stolar 4 st

Budhistorik (6 bud)
5236848
5236194
5236193
600
5234991
550
5230884
500

1 dag kvar
Avslutas 2019-10-16
19:50   (20:50 )
AKTUELLT BUD SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.