Armlänstolar

Föregående | Översikt | Nästa

689785

ARMLÄNSTOLAR, 3 st, 1960-tal, bok, stoppade, ena med huvudkudde, sitthöjd 46 cm

Smärre slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 20

689785 - Armlänstolar
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Armlänstolar

Budhistorik (1 bud)

5236073
2019-10-14 23:14:09

2 dagar kvar
Avslutas 2019-10-17
10:12   (11:12 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.