Vicke Lindstrand ljusstakar och skål

689736

VICKE LINDSTRAND, ljusstakar, 5 st, samt. skål, Kosta, klarglas, samtliga signerade Kosta LH samt. Lindstand, höjd ca 15-29 cm, skålens yttermått ca 13x20 cm

Smärre repor förekommer

Glas, Vaser, skålar, fat

Budhistorik (5 bud)
5257917
750
5257912
700
5254025
650
5254023
600
5239342

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.