Kerstin Hörlin-Holmqvist soffa

Föregående | Översikt | Nästa

689706

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, tvåsitssoffa, Lilla Paradiset, ur möbelfamiljen Paradiset, Nordiska Kompaniet, Triva-serien, 1950/60-tal, fast klädsel i puderrosa textil, knapphäftad rygg, ben i betsad bok, längd 144, sitthöjd ca 39 cm

Bruksslitage, smärre fläckar, en möbeltass saknas

Möbler, Soffor

Rum 11

689706 - Kerstin Hörlin-Holmqvist soffa
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (3 bud)

5225065
5224690
5223745

2 dagar kvar
Avslutas 2019-10-16
19:42   (20:42 )
AKTUELLT BUD SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.