Sängbord 1-par

Föregående | Översikt | Nästa

689700

SÄNGBORD, 1-par, 1900-talets senare hälft, kinainspirerad, turkosbemålad med polykromt bemålade fjärilar, metallbeslag, med låda samt skåp, höjd ca 102, 82x73,5 cm

Smärre bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

689700 - Sängbord 1-par
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Sängbord 1-par

Budhistorik (9 bud)
5223834
5240039
5223834
600
5236190
550
5223834
500

20 timmar 11 minuter kvar
Avslutas 2019-10-16
19:40   (20:40 )
AKTUELLT BUD SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.