Sidobord

Föregående | Översikt | Nästa

689649

SIDOBORD, sent 1900-tal, stomme i aluminium och stål, 3 plan i glas, höjd ca 69 samt 79x49 cm,

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

689649 - Sidobord
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Sidobord

Budhistorik (1 bud)

5227443
2019-10-12 16:54:18

20 timmar 10 minuter kvar
Avslutas 2019-10-16
19:27   (20:27 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.