Sängbord teak

Föregående | Översikt | Nästa

689646

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, fanerat i teak, inredd med låda och tidningshylla, överdel med folierad teakimitation, höjd 54,5, 46,5x30 cm

Smärre bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

689646 - Sängbord teak
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Sängbord teak

Budhistorik (9 bud)
5230296
700
5235273
650
5230296
600
5235272
550
5230296
500

2 dagar kvar
Avslutas 2019-10-17
20:20   (21:20 )
AKTUELLT BUD SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.