Gripsholmsstolar

Föregående | Översikt | Nästa

689645

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, sk. Gripsholmsmodell, lösa plymåer, rutig bomullsklädsel, sitthöjd ca 45 cm

Lättare bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 22

689645 - Gripsholmsstolar
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Gripsholmsstolar

Budhistorik (16 bud)
5231030
5230323
5231029
5230323
950
5231028
900

1 dag kvar
Avslutas 2019-10-16
19:25   (20:25 )
AKTUELLT BUD SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.