Arne Jacobsen soffbord

Föregående | Översikt | Nästa

689633

ARNE JACOBSEN, soffbord, teakfanerad bordsskiva, centralfot i aluminium,1960-tal, Fritz Hansen, Danmark, höjd ca 48, Ø 90 cm

Bruksslitage, skivan med märken/repor, smärre faneravslag

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Drottninggatan 36, Malmö

689633 - Arne Jacobsen soffbord
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Arne Jacobsen soffbord

Budhistorik (14 bud)
5237059
5234316
5234316
850
5237056
5234316
750

19 timmar 29 minuter kvar
Avslutas 2019-10-16
19:24   (20:24 )
AKTUELLT BUD SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:
7 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.