Serveringsvagn 1900-talets andra hälft

Föregående | Översikt | Nästa

689619

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, guldfolierad metall, rökfärgade skivor i glas, höjd ca 68, 76x39 cm

Brukslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

689619 - Serveringsvagn 1900-talets andra hälft
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (2 bud)

5227144
2019-10-12 14:55:40
5226060
2019-10-12 09:39:06

2 dagar kvar
Avslutas 2019-10-17
17:27   (18:27 )
AKTUELLT BUD SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.