Soffa

Föregående | Översikt | Nästa

689608

SOFFA, rokoko-stil, 1900-talets mitt, tyget på soffan är från sydafrikanska Ardmore, längd 126 cm, sitthöjd 43 cm.

Bruksslitage

Möbler, Soffor

Rum 19

689608 - Soffa
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Soffa

Budhistorik (8 bud)
5232163
5233954
5232163
1 800
5233953
1 700
5232163
1 600

2 dagar kvar
Avslutas 2019-10-17
12:51   (13:51 )
AKTUELLT BUD SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.