Byrå 1900-talets mitt

Föregående | Översikt | Nästa

689606

BYRÅ, 1940-tal, fanérad med björk, draghantag i mässing, 4 lådor, höjd ca 71, 94x43 cm. Nyckel finns i utlämningen.

Slitage.

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

689606 - Byrå 1900-talets mitt
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Byrå 1900-talets mitt

Budhistorik (3 bud)

5236816
550
5227027
500
5227027

19 timmar 35 minuter kvar
Avslutas 2019-10-16
19:18   (20:18 )
AKTUELLT BUD SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.