Damskrivbord från 1950-talet

Föregående | Översikt | Nästa

689603

DAMSKRIVBORD, 1950-tal, fanérad med mahogny, draglåda, samt två dörrar i sargen, höjd ca 69, 109x41 cm. Nyckel finns.

Renoverat. Nya beslag.

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 20

689603 - Damskrivbord från 1950-talet
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Damskrivbord från 1950-talet

Budhistorik (3 bud)

5236419
5228656
5227310

1 dag kvar
Avslutas 2019-10-16
19:16   (20:16 )
AKTUELLT BUD SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.