Matbord

689596

MATBORD, 1970-tal, runt, vitlackerad trumpetfot, höjd ca 72, diameter 110 cm.

Bruksslitage. Renoverat. Skiva med rispor.

Möbler, Matbord

Rum 19

Matbord

Budhistorik (26 bud)
5243024
2 600
5243005
2 400
5243004
5242964
5243003

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.