Matbord

Föregående | Översikt | Nästa

689596

MATBORD, 1970-tal, runt, vitlackerad trumpetfot, höjd ca 72, diameter 110 cm.

Bruksslitage. Renoverat. Skiva med rispor.

Möbler, Matbord

Rum 17

689596 - Matbord
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Matbord

Budhistorik (2 bud)

5236955
2019-10-15 09:58:18
5236189
2019-10-15 00:04:44

1 dag kvar
Avslutas 2019-10-16
19:12   (20:12 )
AKTUELLT BUD SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.