Herrbetjänt 1960-tal

Föregående | Översikt | Nästa

689589

FRATELLI REGUITTI, herrbetjänt med byxpress, betsad bok, hjultrissor samt detaljer i mässing, 1960-tal, Italien, höjd 101 cm

Smärre slitage

Diverse, Möbler, Övriga möbler

Drottninggatan 36, Malmö

689589 - Herrbetjänt 1960-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Herrbetjänt  1960-tal

Budhistorik (1 bud)

5227928
2019-10-12 19:39:07

2 dagar kvar
Avslutas 2019-10-16
19:07   (20:07 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
1 800

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.