Byrå 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

689583

BYRÅ, 1800-talets slut, fyra lådor, bemålad i svart, beslag i mässing, höjd ca 92,94x45 cm, nyckel saknas

Senare bemålning

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

689583 - Byrå 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Byrå 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

5231892
2019-10-13 21:23:43

2 dagar kvar
Avslutas 2019-10-16
19:04   (20:04 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.