Vägghyllor 1960-tal

Föregående | Översikt | Nästa

689504

VÄGGHYLLOR, 2 st, ca 1960-tal, gavlar klädda i svart plast, hyllplan fanerade i teak, gavlarnas höjd ca 76 cm

Möbler, Övriga möbler

Rum 7, Hylla 5

689504 - Vägghyllor 1960-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Vägghyllor 1960-tal

Budhistorik (8 bud)
5229913
650
5236082
600
5229913
550
5229812
500
5228773
450

1 dag kvar
Avslutas 2019-10-16
18:28   (19:28 )
AKTUELLT BUD SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.