Matsalsmöblemang Italien

689502

MATSALSMÖBLEMANG, Italien, 1970/80-tal, underrede i kromat stålrör, 4 st karmstolar med rottingsits, bord höjd ca 74 cm, skiva ca 90x145 cm

Lagad skiva, kamstolar med repor/slitage

Möbler, Matsalsmöbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Matsalsmöblemang Italien

Budhistorik (21 bud)
5250480
4 200
5260474
5250480
3 800
5260133
3 600
5250480
3 400

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.