Pallar 1950-tal

Föregående | Översikt | Nästa

689498

PALLAR, 1 par, textilklädda sitsar, koniska träben med mässingsavslutningar, 1950-/60-tal, höjd 42, 50 x 34 cm

Visst slitage, nyomklädda, vitmålade ben

Möbler, Stolar

Drottninggatan 36, Malmö

689498 - Pallar 1950-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Pallar 1950-tal

Budhistorik

18 timmar 9 minuter kvar
Avslutas 2019-10-16
18:26   (19:26 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.