Byrå Karl Johan

689451

BYRÅ, Stockholmsarbete i Karl Johan, fanerad med mahongy, 3 lådor, beslag i mässing, förgyllda lejontassar, höjd 82, 97x51 cm, nyckel finns

Slitage, fanerbortfall, märken, skrickor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 14

Byrå Karl Johan

Budhistorik (8 bud)
5231382
5 000
5231044
5228891
5228888
5227202

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.